Crp Yüksekliği İbrahim Saraçoğlu

crpye-karşı-faydalı-gelen-bitkiler-nelerdir
Crpye İyi Gelen Bitkiler Nelerdir
14 Mart 2017
Crp Değerlerini Düşürmek İçin Ne Yapmalı
23 Mart 2017

Crp Yüksekliği İbrahim Saraçoğlu

Uzman Desteği Alın

Crp Yüksekliği İbrahim Saraçoğlu

Crp yüksekliği İbrahim Saraçoğlu, kandaki iltihabı nasıl temizlenir, crp nasıl tedavi edilir. Crp yüksekliği İbrahim Saraçoğlu tavsiyeleri.

Crp yüksekliği İbrahim Saraçoğlu tavsiyeleri hakkında yazılmış bilgi amaçlı makale. Crp yüksekliği İbrahim Saraçoğlu makalesinde kandaki crp için İbrahim Saraçoğlu’nun tavsiye ettiği kürü bulacaksınız. İşte Crp yüksekliği İbrahim Saraçoğlu tavsiyeleri.

İbrahim Saraçoğlu CRP Yüksekliği Tavsiyeleri

Kür için Gerekli Olan Malzemeler : Kurutulmuş kiraz sapı, ısırgan, ebegümeci, karabaş.

Kürün Hazırlanması : Kurutulmuş kiraz sapı ve ısırgan beraber hazırlanıyor. Sitede var. Ebegümeci ise raf ömrünü doldurmamış olmalı.

Kürün Uygulanması : Hazırlanan kiraz sapı ve ısırgan çayını içecek. Akşamlarıda karabaş çayı içecek. Ebegümeci kürü hazırlanması bir bardak suda bir buçuk tutam ebegümeci kaynatıp içildiğinde sedimin düşmesine yardımcı olmaktadır.

Bizim CRP için Tavsiyelerimiz

Üzüm Çekirdeği : Yüksek oranda A, B ve B6 vitaminleri içermesi sebebiyle vücudun ihtiyacı olduğu bazı vitaminlerin ihtiyacını karşılar. Kansere karşı vücudu korur, kalp dostudur. Yüksek oranda folik asit içerir. Kolesterolün düzenlenmesine yardım eder. Kara üzüm çekirdeği, böbreklerin çalışmasını hızlandırır, sindirim sisteminin düzenli çalışmasını sağlar. Kabızlığa karşı kullanılabilir.

Çörekotu : Çörek otu tohumları binlerce yıldır baharat ve gıda koruma maddesi olarak kullanılmıştır. Bitkinin tohumları ve yağı geleneksel tıp alanında kullanılabilecek potansiyel ilaç özellikleri göstermektedir. Bu derlemede çörek otunun terapötik (iyileştirici) kullanım alanları ve vücut sistemlerini etkileyen hastalıkların tedavisindeki rolü incelenmiştir.

Toksik ajanlara maruz kalmış kolon dokusunda DNA hasarını azaltmakta, karsinogfenezin yani sağlıklı hücrelerin kanser hücrelerine dönüşmeye başlamasını önlemektedir. Çörek otu diabetes mellitus (DM) da da (Şeker Hastalığı) önemli tedavi edici etkilere sahiptir. Glukoz tarafından indüklenen insülin salgısını artırmanın yanında, intestinal mukozadan glukoz emilimini azaltma yönünde etkisi de bulunmaktadır. (kaynak : coreklen com)

Meyan Kökü : Meyan kökü kolin, protein, B vitamini kompleksi, flavonoidler, fitoöstrojen, potasyum, fosfor, aminler ve uçucu yağlar gibi maddelerle doludur. Dalak, böbrek ve karaciğere fayda sağlar. Vücudu toksinlerden korur. Antimikrobiyal, antioksidan ve tonik özellikleri vardır. (kaynak : milliyet com tr)

Crp bitkisel tedavisi hakkında detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Uzman Desteği Alın

Comments are closed.